Přihlásit se

Přihlaste se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

Přihlašování přes sociální sítě

Vytvořte si svůj účet

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrdit heslo *
Email *
Potvrdit Email *
Captcha *

Seznam objednávky

Název Počet Cena
Košík0ks

+420 222 360 137

Historie společnosti Otavan začíná již v roce 1951.

V roce 1991 byl státní podnik Otavan Třeboň transformován v soukromou akciovou společnost Otavan Třeboň a.s.

Oděvní závod společnosti se nachází v samém srdci jižních Čech – ve městě Slavonice.

Systém kvality ČSN EN 9001-2009 zavedený v oděvní výrobě umožňuje zajištění a plnění všech hygienických a bezpečnostních požadavků při práci, stejně jako zajištění kvality výrobků v souladu s evropskými normami.

Otavan je jedním z mála podniků, které se specializují na výrobu ochranných pracovních oděvů vysoké kvality. V posledních desetiletích se společnosti podařilo stát se velkým etablovaným výrobcem pracovních oděvů pro zaměstnance nejrůznějších profesí a oborů.

V roce 2016 byla v Praze otevřena pobočka Otavan Workwear disponující prostorným showroomem, ve kterém lze zakoupit výrobky společnosti pro velkoobchodní i maloobchodní účely.

Otavan dnes může svým zákazníkům nabídnout nejen široký sortiment pracovních, firemních a ochranných oděvů vyrobených na závodě ve městě Slavonice, ale také komplexní servis podniků zaměřený na zajištění bezpečnostních podmínek práce.

Společnost Otavan je dodavatelem zboží pro světově známého výrobce osobních pracovních pomůcek pro ochranu zraku a hlavy – společnost Uvex; předního výrobce pomůcek pro ochranu rukou – podnik Ansell; italské výrobce vysoce kvalitní obuvi Cofra a Pezzol; dánský koncern Plum, který se specializuje na výrobu prostředků pro zajištění první pomoci při úrazech oka ve výrobě; a finskou společnost JokaSafe, která vyrábí rukavice pro práci v těžkém průmyslu.

Cílem zaměstnanců společnosti je zajistit výrobu pracovních oděvů maximální kvality dle požadavků a potřeb zákazníků a poskytnout vysokou úroveň servisních služeb.

Zakoupením výrobků z naší nabídky získáte nejen kvalitní, krásné a pohodlné pracovní oblečení, ale taktéž i kousíček historie Česka.

Сertifikáty

 

Prohlášení o shodě

 

   

Informační povinnosti Otavan a.s.Novinky