Přihlásit se

Přihlaste se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

Přihlašování přes sociální sítě

Vytvořte si svůj účet

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrdit heslo *
Email *
Potvrdit Email *
Captcha *

Seznam objednávky

Název Počet Cena
Košík0ks

+420 222 360 137

Partneři

3M Česko, spol. s r.o. působí jako výhradní zastoupení společnosti 3M na českém trhu. Řadí se mezi nejvýznamnější partnery českého průmyslu, zdravotnictví, školství a vědy. V každé oblasti své činnosti navazujeme na 100 let působení 3M v oblasti inovací.

DuPont – netkané látky.

Italská společnost Pezzol® založená v 50. letech je jednou z vedoucích evropských značek ve výrobě vysoce technologické kvalitní ochranné obuvi se stylovým designem.

Společnost Kofra si zvolila cestu neustálého vývoje a zdokonalování a to díky moudrému a inovačnímu řízení společnosti, což ji přivedlo mezi nejlepší výrobce ochranné obuvi. V roce 1997 se Kofra stala prvním italským výrobcem ochranné a speciální obuvi, který obdržel certifikát UNI EN ISO 9001, který potvrzuje, že technologické a technické výrobní zařízení společnosti Kofra je nejlepší v Itálii.

Společnost Klopman je předním evropským výrobcem polyesterových bavlněných a obohacených bavlněných tkanin pro moderní pracovní oděvy. Klopman má již 40letou historii a plnou certifikaci ISO System managementu kvality 9001:2008 od Mezinárodni organizace pro normy (ISO), což garantuje nejvyšší standardy kvality výroby.

Ansell – je vedoucí světovou společností ve výrobě rukavic pro průmyslové použití.

PLUM je dánský výrobce vysoce kvalitních prostředků pro poskytování první pomoci na pracovišti v případě chemického nebo fyzického působení na zrakové orgány.

Společnost s ručením omezeným UVEX SPR je dceřinnou společností koncernu UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH (Německo), největšího výrobce vysoce kvalitních ochranných prostředků pro výrobu.  

MG je rodinná firma založená v roce 1985, spektrum použití obuvi vyráběné společností MG je velmi široké, ale hlavní směr je výroba obuvi pro extrémní podmínky, ať je to práce v obtížných klimatických podmínkách nebo ochrana proti mechanickému nebo chemickému působení.